.
.

В Одеській області побили журналіста та спалили його квартиру за антипутінську позицію (фото)

В Одеській області побили журналіста та спалили його квартиру за антипутінську позицію (фото)
12 Травня 2014

У ніч на 12 травня у м. Котовську (Одеська обл.) у квартиру до місцевого журналіста і блогера Олександра Ярошенка,відомого під псевдонімомСергій Левитаненко,увірвалися невідомі, які побили медійника та влаштували пожежу у його квартирі. Про це повідомляє інтернет-видання 048.ua.

 Як розповів колега постраждалого журналістаДмитро Урсат'єв, невідомі, одягнені в камуфляж і маски, зайшли до квартири журналіста. Вони нападали на Сергія Левитаненка, били і душили його зі словами: «Ти не любиш Путіна!».

 Журналісту вдалося вирватися, вистрибнути у вікно і втекти. 

 Повернувшись додому, пан Левитаненко виявив , що його квартиру спалили нападники. Вогнем знищена кімната, в якій працював журналіст, комп'ютер , мобільні телефони, відеокамера і всі документи. Йде слідство. 

 

 

 

 Як писала «Телекритика», 4 квітня на зборах місцевого осередку Партії регіонів у м.Котовську, що відбувалися у приміщенні «Сільгоспуправління» регіонали напали і побили журналіста Сергія  Левитаненка. Після того, як журналіст подав до міліції заяву про побиття, його почали переслідувати невідомі. 

Нагадаємо, 20 лютого, невідомі молодики спортивної статури напали із стусанами та образами на Сергія Левитаненка. Інцидент стався,  коли журналіст знімав, як з м.Котовська  організовується виїзд міліціонерів до Одеси. Коли журналіст проводив зйомку біля відділку, на нього з погрозами накинулися тітушки. Вони намагалися застосувати фізичну силу проти журналіста та ображали його лайкою. 26 лютого за фактом інциденту пан Левитаненко звернувся із заявою до міліції. 
Коломия доставка піцца