Самооборона Франківська: У зоні АТО є блокпости, де одна «Мівіна» на трьох – за щастя

Самооборона Франківська: У зоні АТО є блокпости, де одна «Мівіна» на трьох – за щастя
18 Червня 2014
Івано-Франківська Самооборона постійно тримає зв'язок зі своїми хлопцями у зоні АТО і надсилає  їм допомогу. Військові просять усе. Втім, є блокпости, де троє бійців обходяться однією пачкою «Мівіни».


«Ми тримаємо зв'язок з нашими хлопцями, які несуть службу на 70% блокпостах у зоні АТО. Допомогу надсилаємо постійно. Просять все. Є блокпости, де завозять харчування, а є такі, де одна «Мівіна» на трьох – за щастя. Є блокпости, на яких є вода, і там бійці просять мило, шампунь, а є такі, де не можуть навіть їсти зварити, бо немає води, і мови про мило звідти не ведуть», - розповідає Лоп’янецький.

За його словами, Самооборона опікується своїми бійцями у зоні АТО ще з часів анексії Криму. Спочатку надсилали дрібні передачі. З часом, продовжує активіст, допомога набула масштабних обсягів. Коли і як надсилають передачі у зону АТО, в Самообороні не кажуть. Зізнаються: їм допомагають небайдужі люди – як з продовольством та військовою амуніцією, так і з транспортом. Все оснащення, яке залишилась від Майдану, Самооборона вже давно віддала у гарячі точки: Луганськ, Донецьк, Херсон.

Нагадаємо, обласна Рада оборони утворила Координаційний Центр швидкого реагування для надання допомоги бійцям з Прикарпаття, які служать у зоні АТО. За їхньою інформацією, нині там служать близько сотні бійців, за кілька днів у ряди Нацгвардії стануть не менше 700 прикарпатців.