Львівські росіяни звернулися до Путіна: «Ти нас дістав! Іди до біса!» (відео)

Львівські росіяни звернулися до Путіна: «Ти нас дістав! Іди до біса!» (відео)
20 Червня 2014
У Львові під стінами Генерального консульства РФ росіяни, що мешкають у Львові, провели акцію протесту. Вони вимагали від Путіна припинити війну на сході України.

Росіяни, які мешкають у місті, заявили, що не відчувають жодних утисків на етнічному чи мовному ґрунті. Відтак, звернулися до керівництва російської держави, що не потребують ніякого «захисту» у місті, яке кремлівська пропаганда подає виключно як «столицю озвірілого бандерівського фашизму».


«Я народилася у місті Єгоріївськ, Московської області. У Львові прожила 40 років і за цей час не відчула проблем, через те, що розмовляю російською. Все це брехня! Путін, ти нас дістав уже! Не захищай, будь ласка, нас!», – емоційно висловилася учасниця пікету Тамара Шахова.

Росіяни зі Львова вийшли на акцію з плакатами «Крым – Украина», «Русский мир – это война», «Россия – агрессор», «Россия, убирайся с нашей территории»,  «Я русский, моя Родина – Украина».

Пікетувальники прийшли до генконсульства з дітьми. Малюки також тримали плакати, адресовані російському президентові: «Путин, ты украл мое детство» і «Война – это не игра».

Львів’яни, які сьогодні пікетували російське консульство, наголошували, що готові зі зброєю у руках захищати від агресорів свою Батьківщину – Україну. «Ми прийшли під російське консульство пояснити, що нас захищати не треба. Більше того, якщо завтра нас заберуть в армію, то ми будемо захищати свою країну – Україну», – зазначив один із організаторів акції, батько 5 дітей Сергій Костенко.

Учасники акції протесту жбурнули до брами дипломатичної установи Росії прапор цієї держави, символічно «облитий кров’ю». Їхні діти кидали у бік генконсульства Росії іграшки, також «замащені кров’ю», яка, за задумом організаторів пікету на совісті керівництва російської держави.