Бойовики обстрілюють школи й дитсадки, а силовиків – із засідок

Бойовики обстрілюють школи й дитсадки, а силовиків – із засідок
23 Червня 2014

Бойовики в деяких районах Краматорська продовжують обстрілювати соціальні об'єкти, школи, дитячі садки й лікарні.

Про це повідомляє з посиланням на джерела прес-секретар АТО Владислав Селезньов у Facebook у понеділок вранці, пише Українська правда.

"Тільки за минулу добу в шести районах Донецької й Луганської областях, де перебувають сили АТО, відбулися напади на блок пости й колони військової техніки", - пише він.

За словами Селезньова, "бойовики уникають прямих вогневих контактів, обстрілюють наші підрозділи із засідок".

"У результаті обстрілів отримали поранення 5 військовослужбовців АТО й 1 прикордонник", - повідомляє він.

"При цьому бойовики застосовують стрілецьку зброя, в тому числі снайперські гвинтівки, ведуть вогонь із мінометів, здійснюють артилерійські обстріли позицій учасників АТО", - заявляє Селезньов.

Він відзначає, що "бойовики використовують зброю, якої немає на озброєнні в Збройних Силах України, зокрема 12,7 мм крупнокаліберні снайперські гвинтівки "Вихлоп".

Селезньов наголошує, що сили антитерористичної операції "дотримуються умов мирного плану врегулювання ситуації у східних регіонах України, продовжують нести службу на блокпостах, блокувати бойовиків, забезпечують охорону й оборону державного кордону на певних ділянках".

"Наступальні дії й обстріли об'єктів не проводяться. Зброя використовується винятково у випадках, якщо здійснюється збройний напад на українські підрозділи або мирне населення регіону", - запевняє він.