На нашого суддю написано 110 скарг, але вона далі на посаді. Де люстрація? – мешканець Косова (відео)

На нашого суддю написано 110 скарг, але вона далі на посаді. Де люстрація? – мешканець Косова (відео)
10 Липня 2014
За три роки роботи на Косівщині на суддю Марію Крилюк було написано 110 скарг. Утім, усі вони виявилися безрезультаними.

 Марія Крилюк не просто працює, а нещодавно була обрана на посаду голови Косівського районного суду. Це викликало спротив громади, активісти влаштували під стінами місцевого суду міні-майдан.

Про це розповів мешканець Косова, незаконно засуджений Володимир Зузяк у прямому ефірі на телеканалі ZIK.

Нагадаємо, Марії Крилюк закидають винесення несправедливих рішень, хабарництво. Зокрема, Володимир Зузяк і його брат були засудженими саме рішенням Марії Крилюк. Вирок пізніше було визнано нечинним.


Зараз Марія Крилюк перебуває на лікарняному, втім активісти обіцяють повернутися під стіни суду, щойно голова Косівського районного суду повернеться на роботу. Водночас у прямому ефірі Володимир Зузяк звернувся до народого депутата Сергія Власенка із проханням ініціювати у парламенті звільнення скандальної судді.

«За три роки на Марію Крилюк написано 110 скарг, а вона далі працює, – обурюється Володимир Зузяк. – Складається враження, що суддів звільнити не можливо. Де обіцяна люстрація?».

У свою чергу Сергій Власенко попросив надати йому всі документи у справі пані Крилюк і пообіцяв зробити все можливе, аби допомогти косівчанам.