Військових, яких під Зеленопіллям обстріляли з “Граду”, доставили до Дніпропетровська (відео)

Військових, яких під Зеленопіллям обстріляли з “Граду”, доставили до Дніпропетровська (відео)
12 Липня 2014

Вчора в дніпропетровську обласну лікарню імені Мечникова на гвинтокрилах доставили 13 бійців, які отримали страшні ушкодження під час обстрілу під Зеленопіллям.

Всі бійці у вкрай важкому стані, троє у критичному. Їх життя рятують кращі лікарі, але ніяких прогнозів не дають, повідомляє ТСН.

Побачене лікарі називають “пеклом” і зізнаються, що таких страшних ушкоджень не бачили ніколи. Медсестри навіть непритомніли.

“Це хворі, що втратили очі, які втратили ноги, двом робимо травматичну ампутацію ніг. Є поранення живота. Говорити про прогнози важко, тому що більшість з них надійшло в несвідомому стані, навіть не тримали тиск. Будемо сподіватися, що зможемо їх врятувати”, - говорить головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко.

Звідки саме цих поранених доставили, лікарі не говорять, адже у них ще не було можливості встановити імена всіх пацієнтів. Відомий тільки вік хлопців - їм від 25 до 35 років. 

Відео: ТСН/YouTube

Також є інформація, що ще як мінімум сімох поранених доправили до дніпропетровського військовий госпіталь. Офіційно ці дані тамтешні медики поки не підтверджують. Кажуть, зараз у них просто немає часу спілкуватися з журналістами, адже вони зайняті в операційних.

Нагадаємо, спікер АТО Владислав Селезньов спростував інформацію про велику кількість загиблих під час обстрілу під Зеленопілля.

Як повідомляє Голос України українські військові помстилися бойовикам відповідь ударом і знищили колону важкої техніки бойовиків. Втрати бойовиків 100 чоловік і 15 одиниць військової техніки.