На Донеччині будують мости миру і спокою (фото)

На Донеччині будують мости миру і спокою (фото)
6 Серпня 2014

5-го серпня було свято у мирних жителів на вивільненій від маргиналів території. Поблизу села Крива Лука, що на Донеччині було встановлено новий 70-метровий понтонний міст.

– Цей міст важливий тим, що поєднує відразу три густонаселених райони. Тепер люди, які через дії терористів, були відрізані від нормального постачання продуктів та медичного забезпечення матимуть надійне сполучення. – зазначає Тарас Грень, повідомляють Вікна.

– Для нас цей міст – це міст миру, спокою і стабільності, – наголосила голова Криволуцької сільради Любов Філоненко. – Ми дуже вдячні всім військовим та іншим спеціалістам за встановлення цього моста.

На відкриття переправи прийшло небагато селян. Дехто був занятий своїми справами, а дехто ще досі боїться близько підходити до людей у камуфляжі. Адже за словами місцевих, російські найманці, переодягнені в однострої Збройних Сил України чинили тут жахливі речі.

– Вони могли серед ночі просто прийти до хати вибити двері і забрати чоловіка десь, – розповідає літня селянка. – Було дуже страшно. Вони попередили, що за українське слово – розстріл на місці. За те що не віддамо їм, що забажають теж розстріл… Як фашисти, хоч і росіяни. Слава Богу, що прийшли Українські солдати і визволили нас з цього полону! А тепер ще й міст збудували! Наші захисники!