“Шкуті — слава!” 30 пластунів провідали Петра Шкутяка у Львівському шпиталі (фото)

“Шкуті — слава!” 30 пластунів провідали Петра Шкутяка у Львівському шпиталі (фото)
10 Серпня 2014

Заїхали до Петра Шкутяка, а там - зо 30 пластунів. Вишикувались, ловлять кожне слово, питають порад.

— Потім тричі гаркнули “Шкуті — слава!” і рушили з подвір’я госпіталю просто кудись у ліси на табір “Легіон”. Ну а ми побалакали трохи. Петро як завжди — сильний, спокійний, худий і посміхається. Шкуті — слава! — інформують Вікна з посиланням на Курс.

20 липня під Луганськом був поранений боєць батальйону “Айдар”, депутат Івано-Франківської обласної ради, батько п’яти дітей Петро Шкутяк. Згодом його прооперували у Харкові та спрямували на лікування до Львова.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Петро Шкутяк добровільно вступив до лав Збройних Сил України і бере участь в антитерористичній операції на сході України.

За словами Петра Шкутяка, в армії він побачив, що потрібно розвивати українську військову справу, виховувати командирів та офіцерів, а чоловікам — час від часу проходити військову підготовку.

— Тут є дуже багато людей, які не ідентифікують себе з українською державою. Багато з них нормальні, порядні люди, але вони ідентифікують себе з якоюсь іншою державою, — чи це Радянський Союз, чи це Росія, але — не Україна. Ці люди мають або змиритися з тим, що вони живуть в Україні, і жити за правилами цієї держави, або виїхати в ті країни, в які вважають за потрібне, — акцентує Петро Шкутяк.