.
.

Нові правила та нововведення прийому дітей до 1 класу 2018

Нові правила та нововведення прийому дітей до 1 класу 2018
10 Березня 2018

У Міністерстві освіти і науки розповіли про нововведення, які планують ввести з 2018 року для першокласників.

З 2018 року в Україні кардинально змінилися правила прийому дітей до першого класу – батьки більше не можуть вибирати для свого чада “хорошу” школу, і змушені відправляти дітей до першого класу за місцем проживання, інформує  Радіо Максимум.

Такі зміни вступили в силу після прийняття нового закону “Про освіту”. Згідно з новими правилами, діти, які прописані і проживають на території, яку обслуговує школа, не проходитимуть конкурсний відбір для зарахування до навчального закладу. Ці діти матимуть право на першочергове зарахування до школи.

Якщо в будь-якій іншій школі після прийому закріплених за нею дітей залишаться місця, то можна відправляти дитину туди. Однак в такому випадку вже буде проводитися конкурс.

У новому законі йдеться і про те, що навчальні заклади будуть розподілені на типи: впродовж 5 років школи поміняють статути і стануть відповідати трьом типам – початковій школі, гімназії (5-9 класи) і ліцею (10-12 класи).

Зараз це основні нововведення, які вже змушують батьків задуматися. Але як це буде впроваджуватися на практиці і чи не створить це проблем навчальним закладам, стане відомо вже в квітні-травні, коли батьки почнуть подавати документи для прийому до першого класу.

Джерело:  https://westnews.com.ua/


Коломия Веб Портал

Коломия доставка піцца