ПОНАД 30 МІШКІВ СМІТТЯ ВИВЕЗЛИ З ЦВИНТАРЯ

ПОНАД 30 МІШКІВ СМІТТЯ ВИВЕЗЛИ З ЦВИНТАРЯ
28 Квітня 2013
Вже традиційно депутати від Коломийської організації політичної партії «Фронт Змін» спільно з депутатами Коломийського осередку Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та молодіжними організаціями партій з настанням весни прибирають цвинтар на вулиці Карпатській.

Цього року більше півсотні учасників толоки назбирали 30 величезних мішків сміття, переважно старих вінків, пластикових та скляних пляшок, а також целофанових пакетів, які вітер позашпортував у гілках кущів та дерев.

«Ми взяли собі за пріоритет доглядати за станом цвинтаря на вулиці Карпатській, адже у комунальників ніколи не вистачало часу, сили і бажання навести тут лад. Пам’ятаю, коли вперше тут прибирали, то рубали чагарники, якими заріс цвинтар. Цьогоріч рубати нічого не довелось, адже вже десь п’ять років поспіль системно підтримуємо на цвинтарі порядок», – наголосив депутат Коломийської міської ради Сергій Федчук.

Пліч-о-пліч депутати і молодь за півдня прибрали чималу територію. На думку представників молодіжних організацій, частіше треба долучатись до таких добрих справ. «У Коломиї чимало громадських організацій, я не впевнений, але, здається, більше сотні, то думаю, що коли б кожна з них взяла на себе відповідальність за певну ділянку і тоді б вони цінували те, що зроблено їхніми руками і підтримували у доброму стані так, як це роблять наші молодіжки «Фронту Змін» та «Батьківщини». Ми намагаємося не лише навесні впорядкувати цвинтар, а й упродовж року стежимо за його станом», – наголосив учасник толоки, голова Коломийського молодіжного крила «Фронту Змін» Ігор Ганущак.
Джерело:  Тарас Корж


    3 Липня

    2 Липня