.
.

Прикарпатців закликають здати макулатуру заради довкілля

Прикарпатців закликають здати макулатуру заради довкілля
21 Березня 2018

21 березня 2018 року Громадська організація «Друге життя» за підтримки місцевих екологічних ініціатив та організацій проводить акцію «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники». 

Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області оголошує про підтримку проведення соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон, заповідних об’єктів та благоустрою території з елементами сортування втор сировини «роздільний суботник».
Акція спрямована на поліпшення екологічної ситуації в України, створення сприятливих умов для самореалізації української молоді, спрямована на спільне прагнення до кращого майбутнього та розвиток громадського екологічного руху.
Державна екологічна інспекція в Івано-Франківській області звертається до організацій, установ, підприємств та пересічних громадян з проханням долучитися до проведення екологічної акції «Здай макулатуру – підтримай роздільні суботники», ініціювати збір вторсировини, зібрану макулатуру віддати у спеціалізовані пункти прийому, а отримані кошти використати при проведенні акцій з благоустрою.

Джерело:  http://www.galka.if.ua/


    8 Грудня

    7 Грудня


Коломия доставка піцца