Росії не вдасться використати зиму як зброю, - Столтенберг

Росії не вдасться використати зиму як зброю, - Столтенберг
27 Листопада 2022
Генсек НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Кремль вже реагує на поразку у війні дуже жорстоко, проте Владіміру Путіну не слід сподіватися, що йому вдасться використати зиму як зброю. Слова Столтенберга цитує видання Welt.

“З настанням зими Москва почала бомбити енергопостачання України, щоб поставити країну навколішки. Путін намагається використати зиму як зброю. Але йому це не вдасться”, – заявив Столтенберг.

Згадав генсек НАТО і про Німеччину. Він зазначив, що в Альянсі глибоко цінують те, що ФРН робить для України, в тому числі й в питанні постачання зброї. 

“Рішуча підтримка Німеччини має вирішальне значення. Німецькі системи ППО допоможуть захистити будинки, школи та лікарні від російських ракет. Постачання зброї з Німеччини рятують життя. Нам усім потрібно підтримувати та збільшувати нашу підтримку України”, – сказав він.

Днями в уряді Німеччини анонсували нову допомогу для України, щоб пом’якшити труднощі після масштабного пошкодження критичної інфраструктури російськими ракетними ударами. Серед обладнання, яке планують передати, – сотня генераторів, їх планують поставити протягом наступних двох тижнів, на додачу до 135 генераторів, які Німеччина передала за усі 9 місяців повномасштабної війни. Сумарна їхня вартість – понад 13 млн євро.