Заступник командира коломийської “десятки” став Героєм України

Заступник командира коломийської “десятки” став Героєм України
6 Грудня 2022
У вівторок, 5 грудня, президент Володимир Зеленський присвоїв звання Героя України заступнику командира 10 гірсько-штурмової бригади підполковнику Володимиру Потєшкіну.

Про це йдеться у повідомленні Офісу президента.

Так, глава держави у День ЗСУ відвідав Донецьку область. Там він зустрівся з військовими, які захищають незалежність нашої держави. Під час зустрічі він присвоїв звання Героя та вручив орден заступнику командира бригади – начальнику відділення артилерії 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ підполковнику Володимиру Потєшкіну.

Володимир Потєшкін з березня 2022 року здійснює керування вогнем бригадної артилерійської групи, організовує артилерійську розвідку об’єктів противника. Увесь цей час Володимир Потєшкін уміло та якісно координує взаємодію артилерійських підрозділів бригади, забезпечує підтримку дій гірсько-штурмових підрозділів, а також вчасне та якісне завдання вогневого ураження противнику. На його рахунку велика кількість знищеної техніки, озброєння та живої сили противника, зокрема в Київській області, Попаснянському районі на Луганщині та в Бахмутському районі на Донеччині.