Відбулася сесія районної ради

Відбулася сесія районної ради
23 Грудня 2016

Голова Коломийської районної ради Роман Дячук у день святої Анни провів Х сесію районної ради сьомого демократичного скликання. Із 43 обраних депутатів були присутні 35. 

У роботі сесії також взяли участь: голова райдержадміністрації Любомир Глушков, керуюча справами районної ради Марія Сарахман, заступник голови райдержадміністрації Любов Михайлишин, обласний депутат Петро Книшук, сільські, селищні голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій, представники ЗМІ. 

Традиційно, сесію розпочали з виконання Державного Гімну України та молитви. Відтак районних обранців і всіх присутніх у залі, колядою та щирими побажаннями вітали народний аматорський хоровий колектив “Калина” Будинку культури с.Турка та засівальники народного аматорського драматичного колективу “Горно” клубу с.Угорники. Аматори народної творчості створили позитивну атмосферу перед початком важливої сесії, на якій приймали районний бюджет на 2017 рік. 

Перш ніж перейти до розгляду питань, голова районної ради привітав колег-депутатів та сільських голів, які у міжсесійний час відсвяткували дні народження. Після цього, депутати приступили до розгляду питань порядку денного. 

На розгляд депутатів було винесено низку питань, які були ретельно розглянуті на спільних засіданнях постійних комісій та на президії районної ради, що передувала пленарному засіданню. На цьому засіданні голова районної ради Роман Дячук звітував перед присутніми про свою діяльність та діяльність депутатського корпусу за період з грудня 2015 року по грудень 2016 року. Ця звітність є реальним демократичним механізмом відкритості місцевої влади, яка дає можливість проаналізувати, що вдалося зробити і над вирішенням яких проблем необхідно працювати в майбутньому.

Основним питанням порядку денного сесії стало прийняття бюджету району на 2017 рік. З даного питання присутніх проінформувала Ганна Кравчук – начальник фінансового управління райдержадміністрації. Проект бюджету попередньо було розглянуто на спільному засіданні постійних комісій ради, тому депутати досить активно і оперативно обговорили це питання і одноголосно проголосували за прийняття запропонованого районного бюджету. 

Всі інші питання порядку денного також були прийняті. Насамкінець сесії голова районної ради озвучив питання наступної сесії.

Коломийська районна рада    28 Вересня

    27 Вересня