.
.

На “Буковелі” відбувся фестиваль боді-арту “Карпатська русалка”

1 Серпня 2016

Цієї суботи , 30 липня, на теренах «Буковелю» відбувся фестиваль боді арту «Карпатська русалка», який мав на меті представити відвідувачам курорту сучасне мистецтво, яке знаходиться на стику графіки і живопису, декоративно-прикладного мистецтва, дизайну, макіяжу і стилю, перукарського мистецтва, та водночас познайомити з майстрами боді арту, які пропагують цей вид мистецтва в Галичині.

Свято перетворилося у мистецьку феєрію просто неба, завдячуючи творчому пошуку майстрів боді арту: Ірині Мадиняк,Христині Логин та Юлії Василишин,Оксані Новаківській та Болюх Руслані. Настрій, створений їхніми стараннями, доповнили виступи шоу-балету «Альянс»,  саксофоніста Василь Литовчук, співачки Анна-Марія, а також проникливі аніматори й дотепний ведучий Тарас Василюк.

Підсумком фестивалю боді арту ‘Карпатська русалка” стали не тільки прекрасний настрій усіх учасників, відзнаки роботи майстрів, а зізнання у любові до гуцульського парубка красуні з АР Крим Віталії Павлової. 

“Я закохалася в нього кілька років тому. Не відпочиваю в себе в Криму тільки тому, що серце моє – в Украінських Карпатах. Але стверджую,  що Крим – це Україна!” До речі, робота, яку вона презентувала красуня, зайняла почесне 1-ше місце і отримала срібну діадему від ТК “Буковель”

Версії

Коломия доставка піцца