У Стокгольмі відкрився музей ABBA. Там можна відчути себе п'ятим членом гурту

У Стокгольмі відкрився музей ABBA. Там можна відчути себе п'ятим членом гурту
7 Травня 2013

У Стокгольмі відбулася церемонія відкриття музею легендарної поп-групи ABBA, повідомляють у вівторок місцеві ЗМІ. У музеї представлено експонати, пов'язані з творчістю музичного колективу.

"Я такий натхнений, я думаю, що це фантастична можливість побачити історію ABBA своїми очима. Мені було вісім років, коли вони перемогли на музичному конкурсі "Євробачення" в 1974 році, і відтоді вони стали частиною мене", - каже один з відвідувачів музею, передає "Інтерфакс-Україна".

Крім безлічі шанувальників, які приїхали з усього світу, на відкритті були присутні троє з чотирьох учасників музичного колективу - Бьорн Ульвеус,Анні-Фрід Лінгстад і Бенні Андерссон, зазначають ЗМІ.

Шанувальники групи зможуть не тільки подивитися на костюми поп-групи, які ті одягали під час своїх шоу, але і відчують себе п'ятим членом колективу. Це дозволить спеціальна комп'ютерна програма.

В одному з приміщень музею, присвяченому синглу "Ring, Ring", стоїть лише одна модель телефону 1970-х років. Тільки учасники групи ABBA знають його номер, і особливо удачливі шанувальники колективу зможуть одного разу зняти трубку і поговорити зі своїми кумирами, передають ЗМІ.

Крім того, експозиція багата різними фотографіями музикантів, їхніми інструментами, золотими пластинками і багатьма іншими речами, якими користувалися артисти. Квиток у музей для одного відвідувача буде коштувати 23 євро.

Музей розташований в центрі Стокгольма на острові Юргорден, який являє собою розважальний комплекс, що складається з декількох парків та інших музеїв.

Тим часом, збірка кращих хітів групи ABBA стала такою, що найбільш продається у Великобританії, за даними Official Charts Company. З 1992 року група продала 4 мільйони примірників компакт-диска з альбомом Gold. Співачка Адель з альбомом "21" - на другому місці (3,5 млн). Трохи відстає від неї група Oasis, що продала 340 тисяч компакт-дисків (What's the Story) Morning Glory?.

Раніше повідомлялось, що легендарний шведський квартет ABBA може возз'єднатися. "Ми могли б задуматися про возз'єднання - наприклад, у зв'язку з якоюсь добродійною акцією", - заявила виданню Агнета Фельтског, яка раніше була головним супротивником спільних виступів групи, що розпалася в 1982 році.

NEWSru.ua