Єлизавета II готується передати повноваження принцу Чарльзу

Єлизавета II готується передати повноваження принцу Чарльзу
9 Травня 2013

Вперше за 17 років принц Чарльз опинився серед присутніх на тронній промові королеви Великобританії Єлизавети II на відкритті сесії британського парламенту. Британські ЗМІ стверджують, що це ще одне підтвердження наміру королеви передати повноваження Чарльзу, передає.

"Чарльз не був присутній на такій церемонії з 1996 року. У середу він перебував у залі в супроводі дружини, герцогині Корнуолльської Камілли. Тільки вчора Букінгемський палац заявив, що не відвідає урядову зустріч Співдружності націй, яка відбудеться в листопаді на Шрі-Ланці, а замість неї туди відправиться Чарльз", - пише видання Mirror.

На думку газети, поява принца поруч з королевою вперше за 17 років говорить про посилення його ролі при дворі і про більш активну участь у церемоніях і заходах королеви.

У своїй промові королева позначила пріоритети роботи уряду на найближчий рік. Вона також акцентувала увагу на тому, що влада Великобританії проведе міграційну реформу, полегшивши процедури вислання з країни іноземців та злочинців.

Як заявила в інтерв'ю телеканалу Sky News внучка королеви Зара Філіпс, сім'я вітає той факт, що Єлизавета II піклується про своє здоров'я і передає частину повноважень рідним.

Зазначимо, 30 квітня королева Нідерландів Беатрікс зреклася престолу на користь старшого сина. За подвійною церемонією передачі влади особисто стежать 18 монарших будинків світу. Тепер до 75-річної Беатрікс будуть звертатися: "Ваша королівська високість".

NEWSru.ua    19 Вересня

    18 Вересня