Сочі охоронятимуть козаки

Сочі охоронятимуть козаки
10 Січня 2014

Для охорони громадського порядку під час проведення зимових Олімпійських і Паралімпійських ігор у Сочі прибуло 410 козаків Кубанського козачого війська. Козакам довірили убезпечувати життя спортсменів, іноземних делегацій і туристів. Вони нестимуть службу тільки в козачій формі і разом з поліцейськими, повідомив РІА "Новости" представник Кубанського козачого війська.

"Чотириста десять козаків вирушили до Сочі в середу, вони вже прибули на курорт і братимуть участь в охороні порядку аж до закінчення Паралімпійських ігор", - сказав співрозмовник агентства.

Кубань - перший в Росії регіон, де з 1 вересня 2012 року стали діяти козачі дружини. Спочатку чисельність таких дружин не перевищувала тисячі, зараз правопорядок разом з поліцією у регіоні забезпечують близько 1,5 тисячі козаків.

У повноваження козачих дружин входить перевірка документів, що засвідчують особу. Козаки також мають право доставляти порушників в органи внутрішніх справ.

Сучасне Кубанське козаче військо розташоване на території трьох суб'єктів Росії (Краснодарського краю, Адигеї і Карачаєво-Черкесії), а також в Абхазії.